Ekibimiz; yazılım mühendisliği, veri toplama, veri analizi, iş analizi ve entegrasyonu, proje yönetimi gibi endüstriyel otomasyon için önem arz eden alanlarda tecrübeli ve uzmanlaşmış mühendislerden oluşmaktadır. İş ve üretim verimliliğini artırmak, üretim sürecini hızlandırmak, maliyetten ve zamandan tasarruf etmek amacıyla geliştirdiğimiz yazılımlar tamamen İMPRESSCODE ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Amacımız teknolojinin hızlı devinimiyle ayak uydurabilen endüstriyel otomasyon sistemleri geliştirip, müşterilerimizin rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmaktır. Kurumsal yapısı güçlü, operasyonel işlemlerin tamamını otomatize edebilmiş işletmeler günümüz dünyasında başarıyı yakalayabilen işletmelerdir.

Müşterilerimizin güvenilir ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için daima AR-GE’ye zaman ayırmakta ve kapsamlı yatırımlar yapmaktayız.

En gelişmiş teknolojileri tamamen kendi altyapımızla sunuyor olmanın gururu ile mobil cihazlarla tam adapte olabilen projeler geliştirmek, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olarak çalışıyoruz.

Süreç İşleyişi

Kurumun/tesisin ihtiyaç analizi, mühendislerimiz tarafından yerinde tespit ve incelemelerden sonra ayrıntılı olarak çıkartılır. Sistem bu analize göre tasarlanarak elektrik – elektronik projesi çıkartılır ve malzeme temini gerçekleştirilerek, pano imalatı gerçekleştirilir. Saha kablolaması ve yazılım süreci bitiminde devreye alma işlemleri tamamlanır ve makine/tesis müşterimize teslim edilir.

Hakkımızda

Impresscode olarak 15 yıldan beri yazılım ve elektronik üzerinde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere işlerimizi yürüterek tecrübe kazanmaya devam ediyor, bu hususta liderlik yarışında durmadan ilerliyoruz.