Kapalı Devre</ br> Kurumsal TV

Kapalı Devre
Kurumsal TV

Kurumlara özel yayın akışları hazırlayabilme kabiliyetine sahip hedef odaklı çalışabilen ve en ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir. Yönetim Paneli ile içeriklerin yayına giriş ve çıkış tarihlerini önceden planlayarak sisteme kaydedebilir, web tabanlı panel arayüzü ile istediğiniz cihaz ve yerden kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

Neden Kapalı Devre TV

Dünya çapında yapılan araştırmalar Kurumsal TV Digital Signage Sisteminin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili iletişim ve eğitim aracı olduğunu ispatlamıştır.Kurumsal iletişiminizde çağa uygun kurumlar yaratmak, şubeler, bayiler vb. arası haberleşme iletişiminizi modern çağın gereği olan hızlılık prensibine uyumlu hale getirebilecek, afiş, kargo, uygulama gibi sabit maliyetlerinizi ortadan kaldırarak aynı zamanda çevreye duyarlı kurumları oluşturabileceksiniz.

Kurumsal Tv Sistemleri (Digital Signage) kurumlara özel yayın akışları hazırlayabilme kabiliyetine sahip hedef odaklı çalışabilen ve en ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir.

Kurumsal TV tarafından yapılan reklam anlaşmalarıyla ekranlarınızda yayınlanan reklamlar hem ulusal, reklam yayınlanan seçkin firmaların sunduğu yenilikleri misafirlerinize sunmanızı sağlar, hem de reklam anlaşmasının tarafınıza ilgili düzenlemeleri ile extra gelir akışı sağlar.

Yayın akışına istediğiniz anda müdahale edip ivedi haber ve duyurularınızı girebilirsiniz. Kurumsal TV editörleri tüm dünyadaki haberleri anlaşmalı haber ajansları ve anlık olarak takip etmekte ve yayın sistemine ekleyerek hemen ekranınıza ulaştırmaktadır.

Açılışlarınızı, saatlik indirim,menü ve spor kampanyalarınızı anlık olarak yayınlayabilir, özel müşterilerinizin özel günlerini resim veya video mesajları ile kutlayarak onlara sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca zamanlanmış içerik yönetimi ile belirli tarih ve saatlerde de gösterim yapabilirsiniz.

Müşteri yorumlarının, görsel paylaşımlarının ve chech-in’lerin ekranınızda yayınını sağlayabilir, Foursquare ve Twittter paylaşımlarından istediğinizi seçerek ekranınızda gösterebilirsiniz.

Kurumsal Yayın Sistemi ile farklı lokasyonlardaki şubelerinizde özelleştirilmiş yayınlar sunabilirsiniz. İsterseniz her şubenizde aynı ya da farklı bir yayın ve içerik sunulabilir, bu özelleştirmeler sınırsız sayıda bölünebilir. Tek panelden tüm yayını yönetebilirsiniz.

featured

Hakkımızda

Impresscode olarak 15 yıldan beri yazılım ve elektronik üzerinde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere işlerimizi yürüterek tecrübe kazanmaya devam ediyor, bu hususta liderlik yarışında durmadan ilerliyoruz.