Uygulamanız ve ihtiyaçlarınız mühendislerimizce detaylı olarak analiz edilir, deneyimli tasarımcılarımız tarafından, kullanıcı deneyimi ve işlevsellik ön plana alınarak özenle tasarlanır.Müşterileriniz, en etkin içeriğe en hızlı şekilde ulaşırlar.

Size Özel Benzersiz Tasarım ve Test Süreci Farklı Cihazlar, Farklı Ortamlar

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel tasarlanan uygulamalarımız yayınlanmadan önce farklı platformlarda farklı cihazlarla test edilir. Hem tasarımı, hem de işlevselliği test edilip onaylandıktan sonra yayınlanır.

Güçlü Kod Yapısı

Tasarlanan uygulamalar, konusunda uzman mühendislerimiz tarafından özenle kodlanır. Tüm modern teknolojiler ve cihazların desteklediği özellikler kullanılarak her türlü ihtiyacınıza uygun mobil uygulama hayata geçirilir. Detaylı olarak test edilir, onaylandıktan sonra yayına alınır.

Size özel mobil uygulamalarınız tasarlanır, kodlanır, test edilir ve kullanıcılarınızla buluşmak üzere uygulama marketlerinde yerini alır. Uygulamanız android için Google Play Market’de, iOS için ise AppStore’da yayınlanarak milyonlara ulaşır.

Hakkımızda

Impresscode olarak 15 yıldan beri yazılım ve elektronik üzerinde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere işlerimizi yürüterek tecrübe kazanmaya devam ediyor, bu hususta liderlik yarışında durmadan ilerliyoruz.