Dijitalleşme ile birlikte veriler artık kağıt üzerine değil, diskler üzerine yazılmaya başlandı. Kişiler haricinde özellikle kurumlar ve şirketler, disklerindeki verilerin güvenliğini ve iyi bir durumda muhafazasını sağlamakla zorunlu olarak yükümlüdürler. Herhangi bir fiziksel ya da yazılımsal bozulma ile karşı karşıya kaldıklarında, şirketlerinin ya da kurumlarının sahip olduğu tüm veriyi kaybetme riski ile karşı karşıyadırlar. Bir kaza dışında, “hacker” diye tabir ettiğimiz veri hırsızlarının da saldırısı altında kalabilirler. Bu durumda tüm şirket/kurum verilerinin kaybının, ve hatta sirkette/kurumda bulunan çalışanların kişisel bilgileri de dahil olacak şekilde verilerin çalınmasının, bu verilerin kötü amaçlı olarak kullanılmasının ya da başka şirket/- kurum/devletlere satılmasının tehlikesi altında olabilirler. Birkaç yılda bir çıkagelen “fidye virüsü” tarafından mağdur bile edilebilirler.

Biz, impresscode olarak HDD, SSD, RAID, USB vb. cihaz ve disklerden ve Cep Telefonlarından veri kurtarma ve veri güvenliği hizmetini, uzman ekibimiz ile “Clean Room” diye tabir edilen yüksek titizligin hakim oldugu temiz odalarda saglıyoruz.

Hakkımızda

Impresscode olarak 15 yıldan beri yazılım ve elektronik üzerinde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere işlerimizi yürüterek tecrübe kazanmaya devam ediyor, bu hususta liderlik yarışında durmadan ilerliyoruz.